Metin 2 | Oyuncu Market

Metin 2

Öne Çıkanlar

10 Sonuçtan10 Gösteriliyor


Metin2 Nedir?

Metin2, 2005 yılında çıkan ve dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan bir MMORPG oyunudur. Oyun kendi içerisinde bir topluluğa sahip olup 17 senedir güncel olarak oynanmaktadır. Bugün dahi aktif olarak milyonlarca kişi Metin 2 içerisinde vakit geçirmektedir.

Metin2’nin yıllar geçmesine rağmen hala güncel kalmasındaki temel sebeplerden birisi oyun içi envanter ve ekonominin sürdürülebilir şekilde tasarlanmış olmasıdır. Oyun içinde kullanılan para birimleri:

 • Metin2 Yang
 • Metin2 Won
 • Metin2 EP

Devam eden başlıklarda bu para birimleri ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Metin2 Yang-Won

Başlıkta da gördüğünüz gibi Yang ve Won birimlerini beraber ele aldık. Bunun sebebi ise günün sonunda Metin2 yang ve Metin2 won birimlerinin direkt alakalı olmasıdır.

Metin2 yang oyundaki en temel para birimidir. Oyun içerisindeki etkinlikleri tamamlamanız, haritadaki yaratıkları öldürmeniz sonucu kazanırsınız. Bunun ile beraber Oyuncumarket sitemize girerek Metin2 yang satın al bölümünden size en uygun paketi de seçebilirsiniz. Metin2 yang satın alma ile beraber oyun içerisinde yeni envanterlere erişme imkanına sahip olup daha hızlı seviye atlayabilirsiniz. Oyunun çok geniş bir topluluğuna sahip olmasının bir diğer avantajı da metin2 yang sat fırsatına sahip olmanız. Bu sayede gerçek para kazanma imkanı da yakalarsınız.

Oyun içerisindeki bir diğer para birimi de Won’dur. Metin2 Won, 100.000.000 yang para birimine eşittir. Bu iki para birimi oyun içerisinde birbirlerine dönüştürülebilmektedir. Metin2 won satış işlemi Oyuncumarket sitesinde uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Metin2 en ucuz won fiyatları için satış sayfasını inceleyebilirsiniz.

Oyunda hızlıca seviye atlamak ve yeni eşyalara erişmek istiyorsanız uygun fiyatlı ve güvenli şekilde metin2 won al adımlarını takip edebilirsiniz.

Metin2 Ejder Parası

Metin2 Ejder Parası ile beraber oyun içerisinde yer alan en özel itemlere sahip olabilirsiniz. Varlıkların gösterildiği bölümde en sol kısımda yer alır. Kimi yerde Metin2 ep olarak da geçmektedir. Oyun içerisindeki en gösterişli eşyalar bu para birimi ile satın alınabilmektedir.

Eğer siz de özel eşyalar almak istiyorsanız Metin2 ejder parası satın al sayfamızdaki tekliflere bakabilirsiniz. Sayfa içerisinde en uygun Metin2 ep fiyatları ile karşılaşacaksınız. Oyuncumarket güvencesi ile alacağınız EP birimi ile beraber bulunduğunuz sunucudaki en dikkat çekici karakteri yaratma imkanına sahip olabilirsiniz.

Oyun içi eşyaların yanı sıra hızla seviye atlamak için bazı özel biletleri de Metin2 ep birimi ile satın alabilirsiniz. Belirli bir seviyeye gelen oyuncular seviye atlamakta zorlanır ve yeni karakterler ile savaşma ihtiyacı duyarlar. Ejder parası satın alma ile Kat bileti alma fırsatını yakalar ve hızla seviye atlayabileceğiniz yeni avlanma alanlarına gidebilirsiniz.

Metin2 Botlar Ne İşe Yarar?

Metin2 içerisinde hızla seviye atlamak ve envanter düşürmek için botlardan yardım alınmaktadır. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz 2 adet kaliteli bot bulunur. Metin2 bot en ucuz fiyatlar ile Oyuncumarket sitesinde yer almaktadır. Dilerseniz gelin bu botlar ne işe yarıyor yakından bakalım.

M24Pro

En çok tercih edilen metin2 botları arasında yer almaktadır. M24pro botu hem resmi hem de birçok PVP sunucunda çalışmakta. M24Pro içerisinde:

 • Level Bot: Hızlı seviye atlamanıza yardımcı olur.
 • Farm Bot: Oreleri ve nadir itemleri toplamada yardımcı olur.
 • Fishing Bot: Otomatik olarak balık avlar.
 • Buff bot: Otomatik şekilde partiniz içerisindeki üyeye XP yardımı yapar.
 • Chat bot: Otomatik şekilde yakındaki diğer oyuncular ile konuşabilir veya fısıltı gönderebilirsiniz.
 • Merchant bot: Tüm market itemlerini arar, listeler ve fiyatlarına göre sıralarsınız. Otomatik satın alım da yapılır.
 • Smart route: Gideceğiniz hedefe en optimal rotadan gidebilirsiniz.

Bu özelliklere sahip bota sahip olmak için M24pro satın al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Oradan en ucuz Metin2 bot fiyatlarına erişebilir istediğiniz paket için sipariş oluşturabilirsiniz.

MemoryBreak

Bir diğer çok tercih edilen Metin2 bot yazılımı da Memorybreak. Kendi içerisinde iki farklı sürüme sahip olan bot, PVP sunucuları ve resmi sunucularda faal olarak kullanılabilmektedir. Gelin Memorybreak satın al ile nelerden yararlanabileceğinize bir değinelim:

 • Auto Client: Bu özellik sayesinde oyununuz kapansa bile otomatik olarak tekrardan başlatılıp kaldığı yerden işlem yapmaya devam etmesi sağlanmaktadır.
 • Captcha Solver: Bot kontrol sistemlerine yönelik olan bu özellik ile beraber arka planda siz görmeden tüm işlemler halledilir.
 • Farm Bot: Sizin seçeceğiniz ayarlar ile beraber yapay zeka destekli bir biçimde farm yapar.
 • Anti Ban: Bot kullanan birçok oyuncunun ortak sorunu olan banlanma sorununu ortadan kaldırır, kişiye özgüdür.

Tüm bu işlemleri PVP server için istiyorsanız PVPBot++, resmi sunucu için istiyorsanız GLBot++ sürümümü satın almanız gerekir.

Metin2 Hesap Satışları

Metin2 oyununun hala popüler ve canlı kalabilmesindeki ana faktörlerden biri de oyun içi alım-satım işlemlerinin sürekli faal olmasıdır. Hemen her gün yüzlerce kişi metin2 hesap satış işlemi gerçekleşmektedir. Birçok kişi oyuna en baştan başlama yerine daha önceden geliştirilmiş bir metin 2 hesap ile oynamayı tercih eder.

Oyuncumarket sitemizde metin2 hesap satış sayfasında sitemize üye olan satıcıların en uygun ve en donanımlı metin2 hesaplarını bulabilirsiniz. Bu sayfa içerisinden seçtiğiniz hesapları güvenli şekilde mail adresi ve şifresi ile beraber teslim alabilirsiniz. Metin2 hesap satın al işlemi için en uygun hesap fiyatlarını Oyuncumarket üzerinden takip edebilirsiniz.

Metin2 İtem Satışları

Oyun içerisinde istediğiniz eşyaları her zaman düşüremeyebilirsiniz. Kimi zaman pazaryeri içerisinde araştırmalarınız da boşa çıkabilir. Bu gibi bir durumda direkt olarak metin2 item alımı için Oyuncumarket’e girebilirsiniz.

Açılacak olan kategori içerisinde tüm metin2 item alım satım işlemleri yapılabilmektedir. Elinizde fazla olan ve gelir elde etmek isteyeceğiniz itemlerinizi de bu sayfada sergileyebilir, kendinize hızlıca müşteri bulabilirsiniz. Metin2 item satış işlemlerinde Oyuncumarket tarafından sunulan güvenlikli alışveriş deneyimi ile paranız hızlıca hesabınıza iletilir.

Metin2 Her Servere Giren Hesaplar

MMORPG oyunlarının genelinde birden fazla Server bulunmaktadır. Kimi oyuncular tek bir sunucu üzerinde oynamak ile yetinmezler. Arkadaşlarının farklı sunucuda olması veya tüm sunucu etkinliklerinden faydalanmak için metin2 her servere giren hesap ihtiyacı duyarlar.

En uygun fiyatlar ile metin2 her servere giren hesap satın al için Oyuncumarket sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kullanıcı ID-şifre ve e-mail-şifre şeklinde iki farklı teslim yöntemi bulunmaktadır. Güvenilir ödeme seçeneği ve anında teslim ile beraber hızlıca oynamaya başlayabilirsiniz.

Metin2 Event Nedir?

Metin2 oyununun hala en iyi 5 MMORPG oyunu arasında kalabilmesinin nedenlerinden biri de oyun içi etkinliklerdir. Kendini güncel tutmak isteyen Metin 2 event düzenleyerek bunu sağlamaktadır. Oyun içerisinde daha farklı haritalar ile karşılaşmak, yeni eşyalara sahip olmak, daha hızlı seviye atlamak ve daha fazlası için metin2 etkinlik duyurularını takip etmelisiniz.

Metin2 Görevleri

Eğer bir oyunda süreklilik esas ise bunu sağlamak için sağlam bir görev sistemi gerekir. Metin2 de içerisinde bulundurduğu çeşitli görevler ile bunları sağlamaktadır. Oyundaki karakterinizi geliştirmek ve yeni eşyalara sahip olmak için NPC’lerden görev almanız gerekir. Bu bölümde en fazla merak edilen metin2 biyolog görevleri ve meti2 at görevleri hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Metin2 Biyolog Görevleri

Bu görevler Biyolog Chaegirab’tan 8 ve Seon-Pyeong’dan 2 olmak üzere 10 adettir.

Görevler:

 • 30 Seviye görevi: 10 adet Ork Dişi ve Jinunggynin Ruh Taşı istenir, karşılığında +%10 Hareket hızı ve Kırmızı Abanoz sandık kazanılır. (Biyolog Chaegirab)
 • 40 Seviye görevi: 15 adet Lanet Kitabı ve Tapınağın Ruh Taşı istenir, karşılığında +%5 saldırı hızı ve İhtişamlı Abanoz Sandık kazanılır. (Biyolog Chaegirab)
 • 50 Seviye görevi: 15 adet Şeytan Hatırası ve Sagyinin Ruh Taşı istenir, karşılığında +60 Savunma ve Sarı Abanoz sandık kazanılır. (Biyolog Chaegirab)
 • 60 Seviye görevi: 20 adet Buz Topu ve Aurtumryunun Ruh Taşı istenir, karşılığında +50 Saldırı ve Parlak Yeşil Abanoz sandık kazanılır. (Biyolog Chaegirab)
 • 70 Seviye görevi: 25 adet Zelkova Dalı ve Gyimokun Ruh Taşı istenir, karşılığında +%11 Hareket hızı, +%10 Hasar Azaltma ve Yeşil Abanoz sandık kazanılır. (Biyolog Chaegirab)
 • 80 Seviye görevi: 30 adet Tugyis Tabelası ve Tugyinin Ruh Taşı istenir, karşılığında +%6 Saldırı hızı, +%10 Saldırı Değeri ve Mavi Abanoz sandık kazanılır. (Biyolog Chaegirab)
 • 85 Seviye görevi: 40 adet Kırmızı Hayalet Ağaç Dalı ve Orman Ruhu Taşı istenir, karşılığında +%10 Savaşçı/Sura/Ninja/Şaman/Lycanlara karşı savunma ve Mor Abanoz sandık kazanılır. (Biyolog Chaegirab)
 • 90 Seviye görevi: 50 adet Liderin Notları ve Liderin Ruh Taşı istenir, karşılığında +%8 Savaşçı/Sura/Ninja/Şaman/Lycanlara karşı güç ve Mavi Abanoz sandık kazanılır. (Biyolog Chaegirab)
 • 92 Seviye görevi: 10 Adet Kem Göz Mücevheri istenir, karşılığında 1.000 HP, 120 Savunma, 51 Saldırı Değeri arasından biri kazanılır. (Seon-Pyeong)
 • 94 Seviye görevi: 20 Adet Bilgelik Mücevheri istenir, karşılığında 1.100 HP, 140 Savunma, 60 Saldırı Değeri arasından biri kazanılır. (Seon-Pyeong)

Metin2 At Görevleri

Oyun içerisinde en fazla tercih edilen hayvanların başında at gelir. Hareket hızı ile beraber daha mobil bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. Ata sahip olmak için belirli görevleri yerine getirmeniz gerekir.

Metin2’de at almak için en az 25 seviye olmalı ve 1 adet At Madalyonu’nun envanterinizde olması gerekir. Verilen görev tamamlandıktan sonra 12 saat sonra Seyis’e giderek At Resmi alabilirsiniz. Bunun için 100.000 Metin2 Yang istenmektedir.

At Madalyonu için Metin2 item satış ekranına bakabilir veya oyun içerisindeki Maymun Zindanında düşürebilirsiniz.

Metin2 at görevleri sırası ile şunlardır:

 • 1 seviye görev için 30 dakika içinde 20 Adet Yabani Okçu öldürmelisiniz.
 • 2 seviyeden 10 seviyeye kadar olan görevlerde haritada işaretli konumlara gitmeniz gerekir.
 • 11 seviye görevde 30 dakika içinde 100 Akrep Okçu veya Yılan Okçu öldürmelisiniz.
 • 21 seviye görevde 30 dakika içinde 300 Şeytan okçu öldürmelisiniz.

12 ve 20 seviye arası görevler at üzeri öldürme görevleridir:

 • 12 Seviye görevde at üzerinde 5 Bo
 • 13 Seviye görevde at üzerinde 5 Chuong
 • 14 Seviye görevde at üzerinde 10 Elit Ork Generali
 • 15 Seviye görevde at üzerinde 10 Siyah Ork
 • 16 Seviye görevde at üzerinde 10 Karanlık İşkenceci
 • 17 Seviye görevde at üzerinde 10 Zehirli Pençe Örümcek
 • 18 Seviye görevde at üzerinde 20 Çöl Haydutu
 • 19 Seviye görevde at üzerinde 10 Buz Golemi
 • 20 Seviye görevde at üzerinde 20 Savaş Kaplanı öldür.

Metin2 Nesne Market Nereden Açılır?

Ejderha Parası’ndan bahsederken sıkça nesne market adını geçirdik. Birçok oyuncu Metin2 nesne market giriş kısmını bulamamakta. Oysa ki oyunda en rahat ulaşılacak kısımlardan biri Metin2 nesne market kısmıdır.

2 farklı Metin2 nesne market giriş seçeneği bulunur:

SEÇENEK 1: Klavyede sol üst köşede yer alan ESC tuşuna bastıktan sonra gelecek menüden Nesne Market seçeneğine tıklayınız.

SEÇENEK 2: Oyun içerisinde bar kısmında yer alan dönen sarı token simgesinin üzerine tıklayarak direkt olarak Metin2 nesne market sayfasına gidebilirsiniz.

Metin2 Pet Sistemi Nedir

MMORPG oyunlarının vazgeçilmez unsurlarından biri pet sistemidir. Metin2 pet sistemi açısından komplike bir içerik sunar. Oyun içerisinde sahip olabileceğiniz 12 farklı pet bulunmaktadır. Metin2 pet sahip olmak için çeşitli düşmanlar ile savaşmalı veya Pet Sandığı sahibi olmanız gerekmektedir.

Metin2 pet sistemi içerisinde pet geliştirmek de mümkündür. Tüm petler belirli bir EXP puanı tablosuna tabiidir. Tıpkı karakterler gibi görev ve düşman öldürmeden deneyim puanı kazanırlar.

Metin2 pet kullanımının iki sebebi vardır; oyun içi avantaj ve estetik.

Her pet karakter, ana karakterin özelliklerine katkıda bulunmaktadır. Pet penceresinde yer alan Bonuslar kısmında pet tarafından karakterinize sağlanan faydaları görebilirsiniz.

Metin2 Depo Şifresi Nedir?

Metin2 içerisinde eşyalarınızı saklayabilmeniz için Depocu üzerinden depo kiralayabilirsiniz. Bu sayede üzerinizdeki yükü azaltabilir, olası eşya düşürme riskini de ortadan kaldırırsınız. Depocu’ya giderek 500 Yang vermeniz karşılığında bir depo sahibi olabilirsiniz. Hesabınızın ve eşyalarınızın güvenliği açısından bir Metin2 depo şifresi de belirlemeniz gerekir.

Metin2 depo şifresi unuttum sorunu ile karşı karşıya kalan oyuncular ise şifrelerini sıfırlayabilirler. Metin2 depo şifresi sıfırlama adımları:

ADIM 1: Metin2 oyununu başlattığınız Gameforge Client’e giriş bilgileriniz ile giriş yapın.

ADIM 2: Kütüphane kısmına gidin

ADIM 3: Sol altta açılacak listeden Metin2’yi seçin.

ADIM 4: Sağ kısma gelecek ekranda Çark simgesine tıklayın.

ADIM 5: Açılan listede hangi hesap için depo şifresi sıfırlanacak ise onun yanında bulunan Çark simgesine tıklayın.

ADIM 6: Varsayılan tarayıcınız üzerinde açılacak sayfadan Depocu seçeneğine tıklayın.

ADIM 7: Açılan yeni ekranda Gönder butonuna basın.

ADIM 8: Hesabın kayıtlı olduğu mail adresine gelecek sıfırlama e-postasını açın, içerisindeki linke tıklayın. (1 saat içerisinde yapmanız gerekir)

ADIM 9: Yeni depo şifreniz 000000 olmuştur, oyun içerisinde bu şifre ile deponuza ulaşabilirsiniz.

Metin2 Etkinlikleri

Yazının ilk kısımlarında kısa da olsa metin2 etkinlik hakkında bilgi vermiştik. Oyunun hala heyecanını korumasındaki ana etkenlerden biri olan etkinlikler yılın her dönemi gerçekleşmektedir. Yıl boyu gerçekleşecek etkinlikler Metin2 etkinlik takvimi ile açıklanmaktadır.

Etkinlikler sırasında sıklıkla karşılaşılan avantajlardan biri de Metin2 happy hour fırsatlarıdır. Sitemizden Metin2 ep satın al işlemi yapar ve metin2 happy hour zaman aralığında yükleme işlemini tamamlarsanız yüklediğiniz Ejderha parasının belirli bir oranını da hediye olarak kazanırsınız. Bu oranlar geliştirilen etkinliğin büyüklüğü ile doğru orantılı olarak artmaktadır.

Metin2 Giriş Nasıl Yapılır

Metin2 oyunu şu an için Gameforge Client üzerinden erişilebilmektedir. Oyuna giriş yapabilmek için bu programı indirmeniz gerekir. Uygulama içerisinde yer alan Kütüphane kısmına giderek Metin2 giriş işlemini yapabilirsiniz.

Metin2 giriş yap ekranında direkt olarak siteden aldığınız Kullanıcı ID ve şifreyi girebilirsiniz. Bunun ile beraber Metin2 her servere giren hesap almanız halinde de yine bu ekrandan giriş yapmanız gerekmektedir.

Metin2 Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Metin2 şifre değiştirme için iki farklı alternatif bulunmaktadır. Eğer şifrenizi unuttuysanız veya başkaları tarafından ele geçirildiğini düşünüyorsanız E-mail üzerinden şifre sıfırlama yapabilirsiniz. Yeni metin2 şifre belirlemek için gelen e-mail’deki linke tıklamalı ve yeni, güvenli bir şifre belirlemelisiniz.

Eğer eski şifrenizi hatırlıyor fakat yine de değiştirmek istiyorsanız yukarıdaki gibi e-postayı kullanabilir veya hesap ayarları kısmından şifre değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

Metin2 Çırak Sandığından Ne Çıkar?

Oyun içerisindeki gelişim sürecinizde kazanabileceğiniz Metin2 çırak sandığı ile beraber daha hızlı gelişme imkanı da sağlarsınız. Metin2 çırak sandığı ödülleri 3 farklı şekilde verilmektedir; 1. Seviyede alının Çırak Sandığı I, 10.Seviyede alınan Çırak Sandığı II ve 20. Seviyede alınan Çırak Sandığı III.

Gelin metin2 çırak sandığı ödülleri neler yakından bakalım

Çırak Sandığı I: Karakterinize uygun silah (Kılıç, Hançer, Yelpaze, Çelik Meşale), 20 adet Kırmızı İksir, 20 adet Mavi iksir, 10 adet Mor İksir, 10 adet Yeşil İksir, 3 saat süreli Bilgelik İksiri

Çırak Sandığı II: Güneş Özütü, 5 adet +15 Saldırı İksiri, 5 adet Hız İksiri, 3 adet Bilgelik İksiri, 3 adet Ejderha Madalyası, Köy Seyahati bileti ve 7 gün süreli Appaloosa Mührü.

Çırak Sandığı III: Ay Özütü, 5 adet +15 Saldırı İksiri, 5 adet Hız İksiri x5, 20 adet Cesaret Pelerini, 3 adet Bilgelik İksiri, Köy Seyahati Bileti, Metin Taşı Dedektörü, 15 günlük Duygu Maskesi ve 7 günlük Güçlü Atıştırmalık

Metin2 Çeviklik Nedir?

Metin2 çeviklik, oyun içerisindeki Saldırı değerinin ortaya çıkmasındaki etkenlerdendir. Bu özellik seviye atlandıkça geliştirilebilmektedir. Saldırı değeri oyun içerisindeki en önemli sayılardır. Bu sayılar ne kadar yüksek ise vereceğiniz hasar da o kadar fazla olur.

Metin2 Çeviklik Ne İşe Yarar

Bu durumu en basit şu şekilde açıklayabiliriz: seviyeniz ve metin2 çeviklik değerlerinizin bulunduğu bir formül ile beraber saldırı değer ortaya çıkar. Bu değer hem “Saldırı Değeri” hem de “Büyülü Saldırı Değeri” için geçerlidir.

Metin2 Canlılık Nedir?

Metin2 canlılık, birden fazla karakter özelliğine etkide bulunmaktadır. Temel etkisi, adı üzerinden de anlaşılacağı gibi can kazanma ve savunma üzerindir.

Metin2 Canlılık özelliği kazanılması halinde Maksimum Can, Maksimum Stamina, Savunma ve Büyü Savunması değerleri artışa geçer.

Canlılık Özelliğinizin 1 seviye artması ile beraber Maksimum canınız 40 birim, Maksimum stamina 5 birim, Savunma 0.8 birim ve Büyü Savunması 0.35 birim artış gösterir.

Metin2 İki Faktörlü Doğrulama Nedir?

Metin2 hesap güvenliğinizi arttırmak için başvurabileceğiniz yöntemlerden birisi de iki faktörlü doğrulamadır. Peki iki faktörlü doğrulama nedir, nasıl yapılır?

Metin2 iki faktörlü doğrulama cep telefonu üzerinden Metin2 hesabınıza dair tüm girişleri kontrol etmenizi sağlar. Gameforge Authenticator uygulaması üzerinden yapılan işlem ile beraber dışarıdan hesabınıza girişler engellenir. Her hesaba girişte telefondan giriş onaylaması istenir.

Uygulama hem Android hem de iPhone cihazlar için bulunmaktadır. Metin2 iki faktörlü doğrulama adımını geçmek için uygulama içerisinde sizlere gösterilen şifreyi zaman bölmesi tükenmeden girmeniz gerekmektedir.

Metin2 Sistem Gereksinimleri

Metin2 oldukça eski bir oyun olması ile hemen hemen tüm bilgisayarlarda çalışabilmektedir. Bunu aşağıda yer alan minimum ve önerilen metin2 sistem gereksinimleri kısmında görebilirsiniz.

Metin2 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10

İşlemci: 2.Nesil Intel Core i3/i5/i7

Ekran Kartı: 512 MB VRAM

RAM Bellek: 1 GB

Yer Alanı: 6 GB

Metin2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10

İşlemci: 7.Nesil Intel Core i3/i5/i7

Ekran Kartı: 1 GB VRAM

RAM Bellek: 2 GB

Yer Alanı: 6 GB

Metin2 Nasıl İndirilir

Metin2 indirme ve oynamaya başlamak için bazı adımları gerçekleştirmeniz gerekir.

ADIM 1: Gameforge Client uygulamasını indirmeli ve kurmalısınız.

ADIM 2: Gameforge Client Ana Sayfa kısmına gidin ve Metin2’yi bulun.

ADIM 3: Metin2 indir seçeneğine tıklayın ve indirme işlemini bekleyin.

İndirme tamamlandığında kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

Metin2 Karakter Silme Nasıl Yapılır?

Metin2 içerisinde oluşturulan karakterler kimi zaman kaldırılmak istenir. Bunun için sunulan Metin2 karakter silme yöntemi bulunur. Bu yöntem ile beraber tarafınıza bir karakter silme kodu verilecektir. Bu kodu sisteme girmeniz halinde karakter silme adımı tamamlanacaktır.

Metin2 karakter silme kodu almak için şu adımları izleyiniz.

ADIM 1: Gameforge Client’e giriş yapınız.

ADIM 2: Ana Sayfa’nın sağındaki Kütüphane kısmına gidiniz.

ADIM 3: Hemen sol kısımdaki listeden Metin2’yi seçiniz.

ADIM 4: Açılacak sekmede Ayar simgesine tıklayın.

ADIM 5: Hangi hesabınız için metin2 karakter silme kodu alınacak ise onun yanında bulunan Çark simgesine tıklayın.

ADIM 6: Tarayıcınızda açılacak sayfadan Kodu Görüntüle seçeneğine tıklayın.

Burada aldığınız kod ile Metin2 karakter silme işlemini yapabilirsiniz.