PUBG Mobile | Oyuncu Market

PUBG Mobile

Öne Çıkanlar

17 Sonuçtan17 Gösteriliyor


PUBG Mobile Nedir?

PUBG Mobile hayatta kalma oyunudur. Çok oyunculu modda oyuncuların hayatta kalma mücadelesi verdiği çeşitli silahların yer aldığı büyük haritalardan oluşan Tencent Games çatısı altında faaliyet gösteren bir oyundur. Oyuncular uçaktan atlayarak oyuna başlar ve kendisine bir alan seçer. Güvenli bölgeye atladıktan sonra hayatta kalma süreci başlar. Bu süreçten sonra teçhizat toplanması, oyun içerisinde güçlü kalma gibi süreçler başlar. PUBG Mobile her ne kadar mobil tabanlı bir oyun olsa da mobil versiyon PC üzerinden de oynanabilir. Yardımcı programlar sayesinde oyunu PC üzerinden de oynayabilirsiniz.

Oyun içerisinde sanal para birimi vardır. Bu sanal para birimi oyunda kostüm almanıza ve farklı alanlarda kullanmanıza yardımcı olur. PUBG Mobile UC sayesinde silahlar, karakterinize çok yakışacak kostümler ya da skinler satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC

Oyun içerisinde sanal para ile ekipman satın alabiliyor, karakterinizi harika kıyafetler alarak fark yaratabilirsiniz. Silah skinleri ve çok daha fazlasını PUBG Mobile UC satın alarak yapabilirsiniz. Oyun içerisinde mağazada satılan ve sürekli olarak yenilenen birbirinden harika silah skinleri oyuncular için oldukça önemlidir. Silah kaplamaları oyunculara özel olarak üretilir. Beğendiğiniz ve mağazada olan skinleri PUBG Mobile UC satın al işlemi sonrası alabilirsiniz.

Sadece silahlar değil. Birbirinden harika kıyafetler de yine satın alınabilir. Özellikle mağazada sürekli olarak yenilenen kıyafetler karakterinize farklı bir hava katacaktır.  2022 yılına ait yeni sezon ürünlerini kaçırmamak için PUBG Mobile UC kodu ile sizlerde yapabilirsiniz. Artık e-pin sistemi çok hızlı geliştiği için satın alma işleminden sonra PUBG UC hemen size teslim edilir. Saniyeler içerisinde e-pin üzerinden aktif edebilirsiniz.

PUBG Mobile Epin

E-Pin Electronic Personal Identification Number cümlesinin kısaltılmış hali E-pindir. Birçok oyun içindeki sanal paranın teslimi için kullanılır. Bir kod olarak oyuncuya teslim edilir ve oyuncu oyun içerisine girip E-pin üzerinden oyun parasını aktif eder. Aktif edilen oyun parası mağazada kullanılabilir. PUBG Mobile Epin içinde benzer bir durum vardır. Günümüzün şartlarında bu yöntem ile oyun parası almak son derece idealdir. E-pin teslimi anlık olarak yapıldığı için satın alma işleminin ardından kullanıcılara E-pin kodu hemen teslim edilir.

PUBG Mobile Epin oyun kredisi anlamına gelir. PUBG UC yüklemek için e-pin tercihi yapabilirsiniz. Son derece güvenilir olan bu yöntemle oyun içi paranız size bir e-pin olarak teslim edilir ve siz sanal parayı oyun parasına çevirirsiniz. Satın alması son derece kolay ve zahmetsizdir. PUBG Mobile UC Epin artık en ideal sanal para satın alma yöntemidir.

PUBG Mobile UC satın al işlemi anında gerçekleşir.  Satın alınan sanal para anında teslim edilir ve E-pin olarak oyun içerisinde sanal parayı aktif edebilirsiniz.

Pubg Mobile Redeem Code

PUBG Mobile için ücretsiz kıyafet ya da pek çok envanter için Redeem Code kullanılmaktadır. Bu kod sayesinde herhangi bir yükleme yapmadan oyun içerisinde satılan silah kaplamaları, kostümler, ganimet arabalar ve diğer öğeler gibi pek çok öğeyi satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile Redeem Code kazanmak için PUBG Mobile etkinliklerine ya da çeşitli çekilişlere katılabilirsiniz.

PUBG Mobile Royale Pass

PUBG Mobile Royale Pass sezonluk bir etkinliktir ve bu etkinlik her yeni sezonda devam eder. Oyunculara fırsat niteliğindedir.  Sezon içerisinde oyuna aktif olarak giren ve oynayan oyuncular çok daha avantajlıdır. Oyuncuların bu süre içerisinde bazı görevleri yerine getirmesi gerekir. Oyuncular bu çeşitli görevleri yerine getirdikçe ödüller kazanır. Royale Pass etkinliğine katılmak ücretsizdir. ‘Elite’ geçiş satın alarak çok daha büyük ödüllere sahip olma şansına sahipsiniz.

PUBG Mobile RP satın al yaparak Royale Pass fiyatlarıyla en uygun şekilde sahip olabilirsiniz. Oyuncular için oldukça avantajlıdır.

PUBG Mobile Lite BC

PUBG Mobile Lite da para birimi olarak Battle Coins geçerlidir. Bu para birimi sayesinde mağazada yer alan ürünleri satın alabilirsiniz. pubg mobile lite bc satın al yaptıktan sonra oyun içerisindeki silah desenleri, kıyafetler ve daha pek çok ürünü alabilirsiniz.

pubg mobile lite bc satın alarak oyun içerisinde ufak da olsa bir avantaj elde edebilirsiniz. Ek olarak oyundaki silah kaplamaları ile oynamanın oyuncular üstünde çok daha büyük bir etkisi olduğunu söylemek gerekir.

pubg mobile lite bc alma anlık olarak sağlanabilir. Teslimatlar saniyeler içerisinde yapılır. E-pin olarak verilen Battle Coins’i oyuncular oyun menüsünden aktif ederek mağazada kullanabilir.

PUBG Mobile Hesap Satış

Dünya genelinde birçok ülke de oynanan ve Türkiye’ de birçok insan tarafından talip edilen bir oyun olan PUBG hesap satışları bakımından da oldukça yoğundur. Oyuncular genellikle hesapları sıfırdan kasmak yerine satın almayı tercih ederler. PUBG Mobile Hesap satın almak çok basittir. Site üzerinden satışta olan hesapları anlık olarak alabilirsiniz. Hesap satmak içinde yine ilan açabilirsiniz.

PUBG Mobile Hesap alma güvenli ödeme yöntemleri ile yapılır. Bu nedenle de en ufak bir dolandırıcılık olayının yaşanması bile söz konusu olmaz. Var olan hesapları satmak ya da oyunda güçlü bir almak daha akıllıca olacaktır.

PUBG Mobile Hesap satış için ilan açabilir ve istediğiniz miktarı belirleyebilirsiniz. Satıcı olarak istediğiniz fiyatı koyabilir ve buna göre müşteri arayabilirsiniz.

PUBG Mobile Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile tüm Dünya da milyonlarca oyuncuya sahip bir hayatta kalma oyunudur. PUBG Mobile oyna mobil cihazlar üzerinden oynamak için öncelikli olarak indirmek gerekiyor. Play Store ya da App Store üzerinden oyunu indirebilirsiniz.

100 kişilik bir ekip aynı uçak içerisinde bir adaya bırakılır ve burada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Uçaktan dilediğiniz yerde atlayabilirsiniz. Atladığınız yerin güvenli olduğuna ve sizi hayatta tutacak ekipmanlara sahip olduğuna emin olun. Evlerin bol olduğu ya da teçhizat bulabileceğiniz bir araziye inmek hayatta kalma sürenizi uzatacaktır. Eğer oyuna yeni başladıysanız karakterinizin kostümleri çok sınırlı olacaktır. Mağazada birbirinden harika kostümler var ve bu kostümleri satın alarak karakterinize giydirebilirsiniz. PUBG UC satın al yaparak birbirinden harika silah kaplamaları, skinler ve kostümleri alabilirsiniz. Yeni yıl indirimlerinin de mağazada olduğunu söylemekte yarar var.

PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri

Milyonlarca oyuncuya sahip olan PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri birçok insan tarafından merak ediliyor. Oyun sürekli olarak güncelleme aldığı için sistem gereksinimleri de belirli aralıklar ile değişiyor. Bu nedenle 2022 yılında PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri hemen aşağıda yer alıyor. Android ve iOS platformları için en güncel sistem gereksinimleri aşağıda yer almaktadır.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Android:

 • Android 5.1.1 ve üzeri
 • 2GB RAM
 • 3 GB bellek alanı

iOS:

 • iOS 9 veya üzeri,
 • iPhone 5 veya üzeri
 • 3 GB bellek alanı

PUBG Mobile Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile oyununu telefonunuza indirmek istiyorsanız market uygulamasına giriş yapın. Android ise Play Store iOS ise App Store’a girerek oyunu indirin. Oyunu indirmeye başlamadan önce telefonunuzda yeterli hafıza olup olmadığını kontrol edin.

PUBG Mobile Nasıl İndirilir? Market uygulamasındaki arama kısmına PUBG Mobile yazın ve indirin.

PUBG Mobile Android İçin Nasıl İndirilir?

 1. Android cihazınızdan Google Play Store'a giriş yapın.
 2. Arama kutucuğuna 'PUBG Mobile' yazın.
 3. Daha sonra oyunun üzerine dokunarak detay ekranına gidin.
 4. Son olarak da indir butonuyla oyunu cihazınıza indirmeye başlayın.

Pubg Mobile iOS İçin Nasıl İndirilir?

 1. iOS cihazınızdan App Store'a giriş yapın.
 2. Arama kutucuğuna 'PUBG Mobile' yazın.
 3. Daha sonra oyunun üzerine dokunarak detay ekranına gidin.

Pubg Mobile Emulator

PUBG Mobile mobil temalı bir oyun olsa da oyunculara PC üzerinden de oynama şansı veriyor. Bunun için bir Pubg Mobile Emulator indirmek gerekiyor. Diz üstü ya da klasik PC fark etmez Emulator sayesine PUBG Mobile’i oynayabilirsiniz.

Emulator PUBG Mobile versiyonu PC üzerinden oynamanızı sağlayan yardımcı bir programdır. Bu sayede oyunculara çok daha iyi bir oyun deneyimi sunar. Ek olarak PC üzerinden bu oyunu oynamak isteyen çok sayıda kullanıcı olduğu içinde bu alanda büyük bir çalışma söz konusudur. Çok sayıda farklı Emulator üzerinden PUBG Mobile indirip oynayabilirsiniz. PUBG UC satın al işlemlerinizin tamamını yine Emulator yardımı ile PC üzerinden de yapabilirsiniz.

Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları

Oyun içerisinde karakterden maksimum performans almak ve attığınız atışları kaçırmamak istiyorsanız Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları kısmını en iyi şekilde yapmanız gerekiyor. Oyun içerisinde hayatta kalmak ve birinci olabilmek için hassasiyet ve oyun içerisinde ayarların tamamı sorunsuz şekilde yapılmalıdır.

PUBG Mobile Kamera Hassasiyeti Ayarları;

Kamera hassasiyet ayarları belki de en önemli kısımdır. Bakış açınızı doğrudan etkilediği için maksimum performans almak gerekir. En güncel Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları 2022 aşağıda yer alıyor.

 • 3. Şahış Dürbünsüz: %70
 • Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %50
 • 3x Dürbün, Win94: %22
 • 6x Dürbün: %10
 • Şahıs Dürbünsüz: %70
 • 2x Dürbün: %50
 • 4x Dürbün, VSS: %12
 • 8x Dürbün: %8